Domki

Nasza nowa propozycja:
Wypoczynek w luksusowych nowych Domkach Letniskowych na wydmie
cena domku od 400 zł !!!

 Oferujemy wypoczynek w komfortowych domkach letniskowych położonych w wydzielonej lokalizacji naszego ośrodka, tuż obok zejścia na plażę.

1. Domek letniskowy dwukondygnacyjny funkcjonalnie połączył:

· na parterze salon z aneksem kuchennym i łazienką
· na piętrze dwie sypialnie i łazienkę
· ogromny zadaszony taras
· taras grillowy
Aneks kuchenny jest w pełni wyposażony (lodówka, naczynia gastronomiczne). Ponadto w domku znajduje się TV SAT, Wi-Fi, sprzęt plażowy, meble ogrodowe, grill, ręczniki.

W cenie oferujemy również parking. Domek może pomieścić maksymalnie 9 osób w konfiguracji (2 x 3 osoby w sypialniach + 2 w salonie + 1 dostawka) – tym niemniej najwyższy komfort gwarantowany przy 8 osobach.

2. Domek letniskowy jednokondygnacyjny funkcjonalnie połączył:

· salon z aneksem kuchennym i łazienką
· dwie sypialnie i łazienkę
· zadaszony taras
· taras grillowy

Aneks kuchenny jest w pełni wyposażony (lodówka, naczynia gastronomiczne). Ponadto w domku znajduje się TV SAT, Wi-Fi, sprzęt plażowy, meble ogrodowe, grill, pościel, ręczniki.

W cenie oferujemy również parking. Domek może pomieścić maksymalnie 7 osób w konfiguracji (2 x 2 osoby w sypialniach + 2 w salonie + 1 dostawka) – tym niemniej najwyższy komfort gwarantowany przy 6 osobach.

Nasza nowa propozycja:
Wypoczynek w luksusowych nowych Domkach Letniskowych na wydmie -
cena domku od 400 zł !!!

Rezerwację przyjmujemy też na poniższe E-maile:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zaledwie jeszcze tylko kilka wolnych miejsc

kliknij w miniaturę by powiększyć